Nieuws / Eerste colleges FNWI op Science Park

RSS feed

>Opleidingsdirecteur trakteert op gebak. 
>Studenten biomedische wetenschappen en psychobiologie beten  spits af. 

Foto: Marlous Mollee

Vanochtend vonden de eerste twee colleges van de Faculteit Natuurkunde, Wiskunde en Informatica (FNWI) plaats in de nieuwbouw op het Science Park. Studenten van biomedische wetenschappen en psychobiologie beten het spits af. Onderwijsdirecteur Kees de Groot trakteerde alle studenten op gebak. Halverwege de bijeenkomst ging het brandalarm af en moesten de ongeveer honderd aanwezigen het pand verlaten. De ontruiming ging bijzonder snel en de brandweer gaf na zo'n 20 minuten aan dat iedereen kon terugkeren naar koffie, taart en college.

Het Science Park is een van de vier campussen van de UvA in Amsterdam. Naast de FNWI verhuist ook het USC sportcentrum en het  Amsterdam University College (AUC) naar het Science Park en komen er ongeveer 1200 studentenwoningen.  (JJ)

 

Ingedeeld in: UvA-bouwprojecten, FNWI, Wetenschap, Studenten, Folia, Nieuws,
Geplaatst op 09-03-2009 14:48

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Stelling Met de komst van nieuwe PvdA-leider Job Cohen krijgt Wilders eindelijk een waardige tegenstander in Den Haag.
Ja, wat een verademing! Eindelijk een solide leider die Wilders een poepie zal laten ruiken.
Cohen voegt wel iets toe, maar een waardige tegenstander vond Wilders eerder al in Pechtold,
Ach, het maakt weinig verschil. Nederland kiest toch wel voor Wilders, daar kan Cohen niets aan veranderen.
Onzin. Die multicultiknuffelende theedrinker is een eitje voor Wilders
laatste filmpjes
Presentatie visiedocument 'Studeren in de Topstad'Presentatie visiedocument 'Studeren in de Topstad'
Lezing tijdens de lunchLezing tijdens de lunch
Bekijk de weeklog studenten aanbiedingen laatste reacties
exstudent Rein | 21:02 | 15 maart
wat verdien je nu met die job (hulp bij verkiezingen)?.
David R | 17:45 | 15 maart
Zeg Piet Hein, Hardenberg ligt in Salland, niet in Twente.
Cohen4president | 17:35 | 14 maart
Mooi, er zijn te weinig studentenwoningen op leuke plekken. Hopelijk worden deze nieuwe woningen niet allemaal in Noord of Diemen gebouwd.
Tanya | 14:48 | 11 maart
De nadelen zijn juist heel reëel. Stel je voor dat je na je lange dure studie geen baan kunt krijgen, omdat er ineens teveel artsen zijn. En het buitenland wil je niet omdat wij slechtere artsen zijn.
judith | 17:17 | 8 maart
we want no numerus fixus!!
kolonselenx | 15:29 | 8 maart
waar slaat dit nou in hemelsnaam op? Wordt het nou wel of niet Afgeschaft, wat een slechte regeling zeg!
Astrid K. | 00:47 | 6 maart
Heeft dit prioriteit? Laat die studenten eens gauw ophoepelen!!!! Ze geven alleen maar overlast. Deporteer ze maar naar Almere, kunnen ze de bruinhemden daar een beetje cachet geven.
SP\'er | 14:31 | 4 maart
Ik was er ook gisteren en dhr. Mulder stotterde totaal niet. Ik vind het eigenlijk een beetje slordig om hem met naam en toenaam in een reactie te zetten, D66\'er. Leuk stukje verder.
Peter Kwint | 14:19 | 4 maart
Klopt. En dank voor de politiek correcte weergave van mijn woorden, volgens mij zei ik iets minder netjes ;-)
D66\'er | 13:48 | 4 maart
De PvdA\'er (Michiel Mulder) is een stotteraar, heeft niets met alcohol te maken. Beetje slordig ;-)